Overblog
Editer l'article Suivre ce blog Administration + Créer mon blog
20 octobre 2019 7 20 /10 /octobre /2019 03:35

2017

2017

 

Ahmet Ibrahimi 

Shumë urime Shefqet ...suksese edhe në të ardhmen ! Je ba ambasador i fuqishëm i kulturës dhe artit Shqiptar!!

https://plus.google.com/112360509979157103088

International Art Exhibition in Sarajevo Bosnia

International Art Symposium in Sarajevo Bosnia

International Art Symposium in Sarajevo Bosnia

International Art Symposium in Sarajevo Bosnia

 

 

 

 

 

Partager cet article
Repost0

commentaires